Vetura në shitje Mercedes-Benz E 350

Kjo veture ka pasur 939 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2023 23:42

14,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 185 000 KM

Mercedes E350

Mercedes E350 CDI W212
Motorri: 3.0 Diesel
Model: E- Class
Viti prodhimit: 2012
Fuqia 195KW-265PS
Ngjyrq e zezë metalike
Automatik
Ndezja me start stop (pa qels)
Kilometra: 286.000 Te garantuara ( mundesi kontrolle)
Navigacion
Blotooth Audio, lidhje me telefon
Dritat xenon bi xenon adaptive light dhe led
Senzora parkingu 360 shkallë
Tempomat
Distronic Plus
Auto Hold
Asistim per ndjekjen e korsise
Shpejtesia Limit asistent
4 Matic
Airmatic (Comfort & Sport)
Abs
Esp
Airbag
Hapja e dritareve me pullë
Keyles (Mbyllja dhe hapja e vetures pa qels)
Ambient light fabrikisht dhe
Ambient light te montuar me mundesi te ndrrimit te ngjyrave me telefon
Ulse me rrym gjysem lekurë
Xhama te erresuara
Klimatronik
Karrigat me nxemje
Komanda ne timon
Ndrrimi shpejtesive ne timon
Rregullim i ulseve te para komplet me pulla
Fellne 18 coll me goma te reja dimrit
Drita ne pasqyre
Dritat automatike
Drita te mjegulles
Dy qelsa orgjinale
Gomë rezervë fabrikisht
Vetura eshte e servisuar gjithashtu edhe
Vajin e menjaqit e ka te ndrruar.

Gjendje perfekte i garantuar per kilometra dhe aksident mund te verifikohet ne servis te autorizuar, gjithashtu nuk ka nevoje per ndonje investim.

Vetura eshte e ardhur nga Gjermania regjistrimi i parë ne Kosove (gjate kesaj vere) ne emrin tim personal.

Denime ska
Hipotek nuk eshte
Perkthimi behet menjehere te Noteri.

Kontakti: whatssap dhe viber 049352300

Shpërndaje:

Veturat e fundit