Vetura në shitje Nissan King Cab

Kjo veture ka pasur 648 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:31:27

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 300 000 KM

Nissan cab KING CAB 2.5 TD 4x4

Nissan cab KING CAB 2.5 TD 4x4
Vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
VITI 15.12.2000
2.5 TD 4x4
MANUALL
I restauruar detajisht
Telefoni: +383 45 66 53 11
Qmimi: 6900€

Shpërndaje:

Veturat e fundit