Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 249 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:35:14

7,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 260 000 KM

POLO 1.6 TDI MANUAL HIGLINE EXTRA E MIR MODEL 2012

Opcionet viti 2011 model 2012 higline 1.6 tdi manual komplet e servisuar ne gjendje perfekte ne qdo aspekt Km te garantuara Klimatronik Bordkompjuter Tempomat Senzora parkingu Dy qelsa Xhamat elektronike para mrapa Xhamat e zi fabrikisht Pasqyret elektronike me nxemje Dritat automatike Dritat e mjegulles Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Radio cd aux blluetof Fellne te bukura me goma te reja Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit