Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 1306 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2024 23:43

9,990 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 238 000 KM

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK 2015

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK 2015
Vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
VITI 09.10.2015
1.6 HDI AUTOMATIK.
KM 238 000 ME LIBER SERVISI.
KARRIKAT ME NXEMJE.
PANORAM.
2 PAR FELLNE ME GOMA.
SERVISIN E KRYER.
Telefoni: +383 45 66 53 11

Shpërndaje:

Veturat e fundit