Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 327 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:33:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 198 000 KM

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK 2014 RKS

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK 2014 RKS
Vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
VITI 2014.
1.6 HDI AUTOMATIK.
KM 198 000 ME LIBER SERVISI.
KAISHIN E NDERRUAR 185 000 KM
KARRIKAT ME NXEMJE.
PANORAM.
2 PAR FELLNE ME GOMA.
SERVISIN E KRYER.
Telefoni: +383 45 66 53 11

Shpërndaje:

Veturat e fundit