Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 446 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:35:05

8,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 227 000 KM

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI MANUAL FACELIFT ME DOGAN MODEL 2014

Opcionet viti 2013 model 2014 Facelift 1.7 cdti manual me dogan te paguar me liber servisi km te garantuara te gjitha serviset ne servis te autorizuar opel me dy qelsa Klimatronik dy zonale Komanda ne timon Bordkompjuter Tempomat Senzora parkingu Senzor te shiut Timoni me nxemje Ulset me nxemje Xhamat elektronike Xhamat e zi fabrikisht Pasqyret elektronike me nxemje Dritat me lleda Dritat automatike Dritat e mjegulles Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Radio cd aux blluetof Fellne 17 coll Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit