Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 107 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:53:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

VOLKSWAGEN GOLF VII 2014 AUTOMATIK DSG 2.0 XENON FULL OPSION CUP ME DOGANE 049595328

Tel & Viber +383/049272687
Tel 049595328
VOLKSWAGEN GOLF VII AUTOMATIK DSG XENON FULL OPSION CUP
Viti i prodhimit 21.01.2014
Kilometra 219.000 te garantuara fund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik F1 Tip Tronik DSG
Motori 2.0 150PS
Dizell
Xenon Bi Xenon Led
Full Screen Navigacion
Driver Alert
Model CUP
Panoram
Kamera
Start Stop System
Parking Assist 360*
Senzora parkingu
Vende 5
Limozine 5 dyer
Boardkompjuter
Klimatronike
NAVI TOUCHSCREEN
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Nxemje karrika
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 16zoll fabrikisht me goma dimri
Rryb dhembzor te nderruar 196.000
Servis motori te bere
Te gjitha me faktur dhe Garancion
Me liber servisi
Diska gurne te nderruar
Vetura eshte ne gjendje te perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit