Vetura në shitje Dacia Logan

Kjo veture ka pasur 3832 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 18:08:44

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
898 cm³ 173 707 KM

Dacia Logan MCV TCe 90

Shitet;Dacia Logan MCV TCe 90,Benzin,Ambiance,
Manuel,i sa po ardhen nga zvicra ne gjnejde te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje dhe pa dogan Export

Shpërndaje:

Veturat e fundit