Vetura në shitje Nissan Tjetër

Kjo veture ka pasur 198 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/03/2023 22:52

16,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2020

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 29 000 KM

Nissan 2020

Nissan Kicks
2020
Automatik
Benzin 1.6
Senzora dhe Kamera mbrapa
Tempomat
Distronic
Distanc Lock
Keyless Start&Go
Parking Asist
Board Computer
Navigacion Board
Goma te veres dhe dimrit

Shpërndaje:

Veturat e fundit