Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 159 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/02/2023 14:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 270 000 KM

Audi A3 2.0 TDI S-Tronic Sportback model 2014

Audi A3
S-Tronic,
Sportback,
2.0 TDI (1,968 cm³ ),
110 kW / 150 HP ,
model 2014,
Automatik
DISEL (EURO 5),
klimatronik (klim dy zonale),
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
km te sigurta,
dy qelsa,
karrikat elektrike dhe me ngrohje,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
radio, navigacion,
cd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike .

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit