Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 339 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2023 13:57

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1991 cm³ 220 000 KM

Mercedes-Benz A 180 CDI Avangarde model 2012

Mercedes-Benz A-Class
A 180 CDI (1,991 ccm)
80 kW / 110 HP
6 Shpejtesi
model 2012
Diesel - EURO 5
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat lekure me ngrohje dhe elektrike,
timon multifunksional (komanda),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb,
tempomat,
central alarm,
me tabela RKS,
regjistrim 8 muaj,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
goma te reja dhe fellne,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit