Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1265 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2023 12:33

11,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Vetura ne shitje Audi A4

Shes AUDI A4. Karavan
☑️🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
☑️ Viti i prodhimit 2015
☑️ Pa Dogan
☑️ 263Xxx.Km.
☑️ 2.0 TDI.
☑️ 190 Ps Quatro
☑️ Automatik - Tiptronik.
☑️ Ngjyrë E Hirit
☑️ Rryp Dhomzor te sapo Ndruar 210 Mi
☑️ Vollan SLine
☑️ Sensor parkimi para mbrapa.
☑️ Xhamat e Zi Mbrapa.Librez
☑️ Uleset e para me nxemje.Masazh
☑️ Ulset Gjysem lëkurë (tepër të pashterta).
☑️ Dritat Ksenon Big senon Lleda mrapa
☑️ Hallogenka
☑️ Komada vollon
☑️ Klimatronik
☑️ Fellne 17 S-line
☑️ 4 Xhamat elektronik.
☑️ Xhamat e erësuar nga vetë prodhuesi 70%.
☑️ I servisuar komplet.
☑️ Gjendja e veturës e Perfekte Menjaq Motor, Trap, Interier dhe Karoseri.
☑️ Me libra Servisi.Km 100% Garantume
☑️ Me një fjalë - Veturë familjare Mund te Kontrollohet Ku te doni
044775900

Shpërndaje:

Veturat e fundit