Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 125 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2023 08:40

8,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

VW Passat 3C 2.0 170ps Dsg Highline 2010

* Viti 2010
* 2.0 Dsg 170ps
* 1 pronar ne Kosov / import nga zvicra 🇨🇭
* 270xxx km ( me histori te plot) me servis te kryer.
* Hapje dhe mbyllje pa qeles ,Key Les
* Dollap me ftofje
* Navi i madh , Bluetooth, Dvd , Touchscreen
* Auto Hold
* Tempomat
* Drita Automatike Xenon Bi-xenon
* Ulse me rrym dhe nxemje
* Pasqyre qe palohen
* Klim 2 zonale
* Gepeku me rrym
* Dy qelsa
* Sensora parkimi dhe shiu
* Çmimi / 8750 €
* 049204242

Shpërndaje:

Veturat e fundit