Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 1691 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2023 13:58

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 360 000 KM

CADDY MAXI 2.0TDI 4MOTION 2014

Shes Caddy Maxi 2.0 Tdi 4Motion me ulese.
Viti i pordhimit :2014
Posedon :Ulese me nxemje ,senzora parkimi,senzora shiu,goma te reja te dimrit.
Vetura eshte e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

Shpërndaje:

Veturat e fundit