Vetura në shitje Renault Captur

Kjo veture ka pasur 3388 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2023 13:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2021

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 11 700 KM

Shes veturën Captur i ri - Renault


Renault Captur 2021 1.3 Hybrid
11,700 km
Full kasko
Full opsione:
Kamera, line asist, distance tronic
Sensor shiu, senzor parkingu,
Keyless goo,
Hapje dhe mbyllje nga distanca,
Apple car play.
Vetura eshte ende me garancion nga prodhuesi.
Nuk ka asnje defekt dhe e gatshme per cdo lloj testimi.
Posedon goma te dimrit dhe goma te veres.

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit