Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 957 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:26:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 140 000 KM

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 AUTOBIOGRAPHY EDITION 1 VITI 2016

#RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 #AUTOBIOGRAPHY EDITION 1 306 PS #VITI 2016
Km: 140.000 PREARDHJA NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
☎️049-797-767☎️044-360-932📞+38349797767

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit