Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 620 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/04/2023 11:19

16,900 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2179 cm³ 270 000 KM

Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4

Range Rover
Evoque Pure Tech
2.2 Td4 (2,179ccm)
110 kW / 150 HP
Automatik (Duplex-DSG)
Model 2015,
Regjistrimi i par 09/2014,
Dy Qelsa,
Shpejtsi ne timon F1 + - ,
Start / Stop,
Drita Bi-Xenon,
Komanda ne timon,
Karrikat elektrike dhe lekure,
Xhamat elektrike,
Xhama te erresuar nga prodhuesi,
Senzor para dhe mbrapa,
Navigacion,
Radio, Blue-tooth,
Cd-Mp3, Usb, Ssd, Aux,
I sapo ardhur,
Dhe i sapo doganuar,
Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit