Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 109 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2023 11:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

WV GOLF 7.5 VITI 2018 R-LINE

SHES WV GOLF 7.5 R LINE VITI 2017 RKS AUTOMATIK KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACION SENZOR PARINGU I SERVISUAR N GJENDJE SHUM T MIR PER MA SHUM KONTAKTONI NUMER TELEFONIT 044176199 +38344176199

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit