Vetura në shitje Renault Scenic

Kjo veture ka pasur 1348 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2023 17:31

7,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 279 552 KM

Renault Megane Scenic 1.5 Dizel Bose

Shitet,Renault Megane Scenic 1.5 Dizel,Manuel, Bose.
i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit