Vetura në shitje Kia Soul

Kjo veture ka pasur 1123 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2023 17:31

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1591 cm³ 109 254 KM

Kia Soul 1.6 GDI ISG

Shitet; Kia Soul 1.6 GDI,ISG,Benzin,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me IM7
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit