Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 2901 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:58:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 208 626 KM

BMW X1 S-DRIVE 2.0D - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️

Vetem me leternjoftim dhe një dëshmi të të ardhurave (pagë ose biznes,qira,ose të hyra nga jashtë shtetit…)

💵 Financim deri 💯% të vlerës së veturës nga banka…

Kësti duke filluar për vetëm ⚠️ 135€ ⚠️ në muaj


BMW X1 S-DRIVE 2.0D - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 208626 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 143 PS / 105 KW
Viti 14.06.2012 ~ Modeli 2013
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit
• Drita LED para dhe mrapa Model “ANGEL EYES”
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Senzora parkingu para dhe pas
• Ulëse me lëkur
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Shpërndaje:

Veturat e fundit