Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 1139 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:45:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 244 899 KM

BMW 3 2.0D X-Drive Touring i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️

Vetem me leternjoftim dhe një dëshmi të të ardhurave (pagë ose biznes,qira,ose të hyra nga jashtë shtetit…)

💵 Financim deri 💯% të vlerës së veturës nga banka…

Kësti duke filluar për vetëm ⚠️ 135€ ⚠️ në muaj

BMW 3 2.0D X-Drive Touring i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 244899 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0D - 143 PS / 105 KW
Viti 25.09.2012 ~ Modeli 2013
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drita inteligjente të modelit më të suksheshëm
• Sistem të navigacionit ndërkombëtar
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Ndezje dhe ndalje me START / STOP
• Sistem të pastrimit të dritave para nga brenda veturës
• Gjamat ©olo®™ të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat Elektronik & me ngrohës
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të navigacionit ndërkombëtar
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të raportimit te trafikut
• Timon multifunksional
• Senzor të shiut funksional
• Bordkompjuter
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Shpërndaje:

Veturat e fundit