Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 2707 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:58:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 246 934 KM

VW TOURAN BLUEMOTION DSG - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️

Vetem me leternjoftim dhe një dëshmi të të ardhurave (pagë ose biznes,qira,ose të hyra nga jashtë shtetit…)

💵 Financim deri 💯% të vlerës së veturës nga banka…

Kësti duke filluar për vetëm ⚠️ 135€ ⚠️ në muaj


VW TOURAN BLUEMOTION DSG - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 246934 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.6TDI - 110 PS / 77 KW
Viti: 29.12.2013 ~ Modeli 2014
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Shpërndaje:

Veturat e fundit