Vetura në shitje Mercedes-Benz C 250

Kjo veture ka pasur 4228 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:22:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 237 234 KM

MB C-250 4MATIC AMG-LINE - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️

Vetem me leternjoftim dhe një dëshmi të të ardhurave (pagë ose biznes,qira,ose të hyra nga jashtë shtetit…)

💵 Financim deri 💯% të vlerës së veturës nga banka…

Kësti duke filluar për vetëm ⚠️ 135€ ⚠️ në muaj

MB C-250 4MATIC AMG-LINE - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 237234 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.2CDI - 204 PS / 150 KW
Viti 25.01.2013 ~ Modeli 2014
Disa nga karakteristikat e vetures janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik 7G-Tronic
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led
• Sistem të pastrimit të dritave para nga brendia veturës
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton dhe lëkur
• Gjama©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksional
• Fullë asistime gjatë vozitjes në vija të bardha
• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit