Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 2782 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:04:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 286 374 KM

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️

Vetem me leternjoftim dhe një dëshmi të të ardhurave (pagë ose biznes,qira,ose të hyra nga jashtë shtetit…)

💵 Financim deri 💯% të vlerës së veturës nga banka…

Kësti duke filluar për vetëm ⚠️ 135€ ⚠️ në muaj

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 286374 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 TDI - 150 PS / 110 KW
Viti 24.06.2017 ~ Modeli 2018
Disa nga karakteristikat e vetures janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem të pastrimit të dritave para nga brendia veturës
• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem asistimeve gjate vozitjes: Line & Front Assist
• Gjama©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Shpërndaje:

Veturat e fundit