Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 845 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2023 17:30

11,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1956 cm³ 212 374 KM

Opel Insignia B 2.0 CDTI Soprts Tourer

Shitet;Opel Insignia B 2.0 CDTI,Sports Tourer,Dizel,Automatik,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garatuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit