Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 777 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:40:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 200 KM

RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

Tel : 049856661
Tel : 049425830
Viber : +38349856661

I DOGANUAR ( RKS )
Range Rover Evoque
Kubikazha ( 2.2 Diesel )
Viti i Prodhimit 2013
Automatik
Timon multifunksional + shpejtesi n timon
Nxemje n timon
Ulset gjysem lekur , Nxemje n ulse
STAR / STOP
Senzora parking
Led para , Led mbrapa
Pasqyre paluese
Sistem zerimi Aux, Bluetooth, CD
2 Qelsa
Vetura esht n gjendje perfekte teknike dhe optike serviset e kryera me koh me liber servisi.

Shpërndaje:

Veturat e fundit