Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 504 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:16:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 801 KM

VW GOLF 7 SPORTVAN POSAARDHUR 2014

Vw Golf 7 Sportvan 1.6 TDI ( Diesel ) BLUEMOTION Viti 2014 e Sjellur Personalisht Nga Gjermania Pa Dogan e Garantuar per Kilometra ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet posedon : KlimaAutomatike Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , START-STOP System , Timonin me Nxemje , Ulset Me Ngrohje , AUTO HOLD , PARK PILOT , Senzor Parkingu Para - Mrapa , TEMPOMAT , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Dy Qelsa , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi , etj PA DOGAN . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 045-214-470

vw gollf Gollf sportsvan pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit