Vetura në shitje Volkswagen Golf VIII

Kjo veture ka pasur 328 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:27:34

25,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 83 000 KM

GOLF 8 2020

VW GOLF 8 2020

Tel : 049/856/661
Tel : 049/425/830
Viber : +383/49/856/661

ME DOGAN ( RKS )
Viti i prodhimit 2020
Km : 83 mijë
Kubikazha ( 2.0 DIESEL )
Automatik DSG
Ambient Light all color
Timon multifunksional
Shpejtesi n timon F1 + Nxemje n Timon
Senzora parkingu para mbrapa 360*
Auto hold , Front assist , distronic,lan assist, Auto pilot
Cruise-control
Phone charge
Drita led para dhe mbrapa
Navigacion europian me touch screen
Ulse me nxemje
Driving mode selection
ECO , SPORT , NORMAL , INDIVIDUAL
STAR/STOP
Aux Bluetooth usb
Fellne 17 R-Line
FULL OPSION

Shpërndaje:

Veturat e fundit