Vetura në shitje Opel Agila

Kjo veture ka pasur 1200 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/05/2023 00:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 0 250 KM

OPEL AGILA 1.2 BENZIN AUTOMATIK TIP TRONIK 2014 ME DOGANE NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭

Tel & Viber +383/049595328
Opel Agila 1.2 Benzin Automatik i sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭
Viti i prodhimit 20.08.2014
Automatik Tip Tronik
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Klima AC
Komanda ne timon
Goma te reja te veres me fellne
Bandasha me goma Dimri Rezerv
Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Aux
Vetura eshte ne gjendje perfekte
E sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje Pa dogane

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit