Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 702 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2023 05:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 250 000 KM

AUDI A5 3.0 tdi ABT 300ps“ quattro “ Facelift

AUDI A5 3.0 tdi ABT 300ps“ quattro “ Facelift
3xSLine / viti; 2013
KM:250 Mi

- Posedon; Lleda para dhe mbrapa
- Ulse gjysem lekur me nxemje SLine
- Timon me premje SLine
- Fellne originale Audi + gumat e dimrit
- Navigacion, Radio bluetooth kamer tempomat senzora para mbrapa
- Servisin e posakryer, ne gjendje perfekte. 044/404/239

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit