Vetura në shitje Audi SQ5

Kjo veture ka pasur 1086 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/05/2023 14:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 250 KM

AUDI SQ5 3.0 313PS 🚀BiTDI 3xSLINE SOUND SYSTEM AUTOMATIK F1 PANORAM FULL XENON 2013 ME DOGAN 🇨🇭

Tel & Viber +383/049272687
Tel 049595328
AUDI SQ5 3.0 BiTDI 3xSline SOUND SISTEM AUTOMATIK F1 313PS PANORAM 2013 QUATTRO 🇨🇭🇨🇭
Viti i prodhimit 20.08.2013
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
SQ5 3.0 313PS 🚀
Automatik F1 Tip Tronik
QUATTRO ALL WHEEL DRIVE
Leda Para Mbrapa
Xenon Bi Xenon
Zerim BANG & OLUFSEN
Key Less Go
Dizell
Vende 5
Panoram
Start Stop System
Sound System Engine Sound
Drive Select Mode
Eco / Comfort / Auto / Dymanic / Individual
Rest recommended
Webasto
Senzora Parkingu
Kamer Parkingu
Boardkompjuter
Klimatronike
Navigacion Full Screen
Nxemje karrika Para
Nxemje Karrika Mbrapa
Aux / Mp3 / Sd Card / Bluetooth
Abs / Esp / Airbag
Xhamat e pasem te erresuar nga proxhuesi
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym xhe me nxemje
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elektronike
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 20zoll me goma vere
Me liber Servisi dhe me full history i mbajtur ne Audi Garage
Servisin e kryer tash ne Servis autorizuar Audi Garage
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nge Zvicra 🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit