Vetura në shitje Volvo V60

Kjo veture ka pasur 280 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/09/2023 14:21

13,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2400 cm³ 245 000 KM

Shitet Volvo V60 D4 181 PS AUTOMATIK

VOLVO V60 D4 181 PS SUMMUM FULL 🇨🇭
AUTOMATIK 2015
E DOGANUAR DHE HOMOLGIM
RRYPIN DHEMBZOR TE NDRUAR
SERVIS KOMPLET DHE 20,000 KM
DY PAL FELNE 17/16 ME GOMA TE REJA VERĂ‹ -DIMER
XENON ,DRITA ROBOTIKE TE GJITHA OPSIONET

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit