Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 220 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/09/2023 15:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 351 548 KM

GOLF 4 1.9 TDI 4MOTION

GOLF 4 1.9 TDI (85)KW
4MOTION
VITI 2000
REXHISTRIM 9MUAJ
KLIMATRONIK
XHAMAT ELEKTRONIK
SERVISET E KRYERA KOMPLET
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit