Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 317 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/09/2023 12:16

2,100 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 260 000 KM

renault clio 1.5 Dizel viti 2004

Renailt Clio 1.5 Dizel
Viti 2004
Klimatronik
Regjistrim 10 muaj
Airbag abs srs
Radio CD
Goma te reja m+s
Gome rezerv
Xhamat me pull
Dyrt central
Paisje te nevojshme
Shpenzon shum pak 4/100km
Hipotek sesht denim ska
ne emer tem personal
NDRIM NUK BAJ
+383 43 551 991

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit