Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 853 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:57:36

1 EUR

(Çmimi)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 210 000 KM

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

3.0 TDI 272ps 580nm
7g S-Tronic
Matrix 2017 C7.5
Distancer
Air Suspension
Kamer dhe Sensora para/mbrapa
etj.
+38349230923

Shpërndaje:

Veturat e fundit