Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 1661 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/10/2023 08:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 177PS AUTOMATIK S TRONIC 3xSLINE FULL OPSION XENON LEDA ME DOGANE 2013

Tel & Viber +383/049272687
Tel. 049595328
AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 177PS AUTOMATIK STRONIC 3xSLINE FULL OPSION XENON LEDA
Viti i prodhimit 20.07.2013
Kilometra te garantuara 221.000 me full hisotry mund te verifikohet ne servise te autorizuar
Automatik S tronic
Motori 2.0 177PS QUATTRO
Senzora Parkingu
Navigacion
Start Stop System
Nxemje ne karrika
Leda Para dhe Mbrapa
Xenon Bi Xenon
Sline Mbrenda dhe Jasht
Aux / mp3 / Bluetooth
4x xhamat me rrym
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elektronike
Dritat e mjegulles
Dritat ne kthesa
Fellne 18” te veres Sline me goma 2022 te reja
Me liber servisi dhe full history me faktura
Rryp dhembzor te motorit te nderruar me 206.000KM ne servis te autorizuar AUDI GARAGE
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun nga Austria
Me dogan te paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit