Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 2550 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/08/2023 11:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 028 KM

VOLKSWAGEN GOLF VII AUTOMATIK F1 DSG 2.0 TDI 2013 PANORAM FULL OPSION ME DOGANE

Tel & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN GOLF VII AUTOMATIK DSG XENON FULL OPSION PANORAM HIGHLINE
Viti i prodhimit 21.07.2013
Kilometra te garantuara fund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik F1 Tip Tronik DSG
Motori 2.0 150PS
Dizell
Xenon Bi Xenon Led
Full Screen Navigacion
Lane Assist
Front Assist
Driver Alert
Pro Acitve Occupant Protection
Model Highline
Start Stop System
Parking Assist 360*
Vet parking
Senzora parkingu
Vende 5
Limozine 5 dyer
Boardkompjuter
Klimatronike
NAVI TOUCHSCREEN
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Karrika Gjysem Lekur Highline
Karrika Shoferit me Masazh Egoactive
Nxemje karrika
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 18zoll RLINE me goma Vere Pirelli 2021 TE REJA
Te gjitha me faktur dhe Garancion
Me liber servisi Dy çelsa
Diska gurne te nderruar
Diskat me ftohje para dhe mbrapa
Vetura eshte ne gjendje te perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga jasht
Me dogane te Paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit