Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 1474 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/09/2023 14:34

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 100 000 KM

RENAULT CLIO IV 1.2 16V LIMITED MODEL GT LINE RENAULT SPORT 2014 105.000KM ME DOGANE FULL OPSION

Tel & Viber +383/049595328
RENAULT CLIO IV 1.2 16V LIMITED MODEL GT LINE RENAULT SPORT FULL OPSION 2014 AUTOMATIK 🇨🇭🇨🇭
Viti i Prodhimit 07.11.2014
Kilometra 105.000 Te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Benzin 1.2 16V Sport GT LINE
Sound System Exhaust RSEFFECT
Automatik Tip Tronik
Senzora Parkingu
Kamera ne parking
Navigacion Full Screen
Timon Full Multi funksional
Start Stop System
Senzora Parkingu
Tempomat
Vende 5
ABS ESP AIRBAG
AUX MP3 BLUETOOTH
2x Xhamst me rrym
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Servisin e motorit te kryer tash 103.000KM
I mirmbajtur ne Renault Service Garage Swiss
Prodhuar Swiss Edition
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit