Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 299 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:16:54

2,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 221 548 KM

PASSAT 3C 2.0 TDI

PASSAT 3C 2.0 TDI
VITI 2008
MOTORR GOLF 6
Km221548
KLIM
KARRIKAT ME NXEMJE
NE XHENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE
I ARDHUR NGA ANGLIA
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit