Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1066 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/09/2023 22:42

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 260 KM

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 177PS XENON LED PANORAM 2013 FULL OPSION KEYLESS ME DOGANE

Tel & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK DSG RLINE XENON LED PANORAM FULL OPSION
Viti i prodhimit 30.12.2013
Kilometra te garantuara fund te verifikohen ne servise te autorizuar
Model RLINE PANORAM
Automatik Tip Tronik DSG
Motori 2.0 177PS
4MOTION ALL WHEEL DRIVE
Dizell TDI
Xenon Led
Key Less Go
Zerim DynAudio Profesional
Start Stop System
Full Screen Navigacion
Parking Assist
Senzora parkingu
Kamer Parkingu
Vende 5
Limozine 5 dyer
Boardkompjuter
Klimatronike
NAVI TOUCHSCREEN
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
Xhamat e pasem te erresuar nga Prodhuesi
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Nxemje karrika
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 19zoll Rline fabrikisht me goma vere 2021
Me liber servisi dhe full history
Vetura eshte ne gjendje te perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Gjermania
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit