Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1592 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/09/2023 18:49

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 217 000 KM

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2013 R- LINE 177 PS. ME DOGANE

☎️ Tel & Viber +38344703604

☎️ Tel 045250016

- AUTOMATIK DSG. -

- ME DOGANE + RKS ( RKS I PARE 25.09.2023 )

VW Passat B7 “ R-Line “
Motorri 2.0 TDI bluemotion
Fuqia 130KW / 177 PS
DSG Automatik
Viti 25 / 10 / 2013
Km Origjinale
Km 217.000 Te Garantuara 100%
Liber Servisiav - Full Histori FATURA + TUV
Model HIGHLINE
- Full Opsione. -
•Kamera Mbrapa
•Senzore Shiu
•Xhami Pare me Nxemje
•Enterier ekstrem i pastert dhe i rujtur
•Karrikat Lekure e Zeze
•Karrikat Me Nxemje
•Karrikat me Masazhe
•Karrikat me Rryme
•Drita Xenon Bi Xenon
•Lleda Para / Mbrapa
•Drita per Kthesa
•Drita per Mjegull
•Komanda ne Timone
•Park Pilote
•Senzor Parkingu Para - Mbrapa
•Bordkompjuter
•Tempomate
•Navi
•Radio CD / MP3 / AUX / Bluetooth
•Klimatronike - Dy Zonale
•Nxemje ne Karrika
•Pasqyre me Rryme + Nxemje
•Pasqyret Palohen me Rryme
•Xhama me Rryme 4X
•Llajsne Kromi
•Xhama te Erresuar Nga Prodhusi
•Fellne Origjinale vw 18 Coll
•Goma te Veres
Vetura ka nje gjendje perfekte .

- VETURA ESHTE ME DOGANE TE PAGAUR DHE E RIGJISTRUAR ME DATEN 25.09.2023 / 25.09.2024
Rks I PARE NE KOSOVE TANI

Ka njer interier ekstrem te pastert dhe te rujtun
Nuk ka nevoj per asnje investim
Te gjitha servisat te posa bera
Zamajcin Set komplet te nderruar
E garantuar per gjithqka

Shpërndaje:

Veturat e fundit