Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 379 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:50:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 230 KM

VW GOLF 7 DSG


VW GOLF 7 DSG

Tel : 049856661
Tel : 049425830
Viber : +38349856661

I Sapo Doganuar dhe regjstruar RKS🇽🇰
Kubikazha ( 2.0 DIESEL / 150 PS )
Viti i prodhimit 2013
Automatik DSG
Full Panoram
Ambient Light ⚪️
Timon multifunksional
Navigacion me touch screen
Auto hold
Led para / Led mbrapa
Senzora parkingu para dhe mbrapa 360*
Pasqyre me palosje
Ulse me nxemje
Driving mode selection
ECO , SPORT , NORMAL , INDIVIDUAL
Aux ,Bluetooth , usb , cd
Fellne 17
FULL OPSION

Shpërndaje:

Veturat e fundit