Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 208 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:17:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 320 074 KM

GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION

GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION
MANUAL
VITI 2013
RKS I SKADUAR
KLIM
LLED PAR DHE MBRAPA
KARRIKAT ME MXEMJE
SENZORA PARKINGU
XHAMA ELEKTRONIK
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit