Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 102 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/09/2023 18:21

13 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 212 821 KM

Tiguan

Tiguan 2011-Cross Edition
212821km, mundeni me verifiku kudo qe doni.
Te gjitha serviset e kryera perfshire:
Kaishin, vajin e menjaqit etj.
Servisi i fundit para 2.000km.
Rrotat e reja te vitit 2022.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  4x4

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit