Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 2497 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2024 14:28

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 210 957 KM

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar 🇽🇰

𝐁𝐞̈𝐡𝐮 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐫𝐞,𝐩𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐧’𝐱𝐡𝐞𝐩…! 𝐏𝐚𝐫𝐞𝐭 𝐣𝐮 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐨𝐧 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚…! 💸

📝 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐢𝐦 𝐧𝐠𝐚 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚 𝐝𝐞𝐫𝐢 𝐧𝐞̈ 100% 𝐭𝐞̈ 𝐯𝐥𝐞𝐫𝐞̈𝐬 𝐬𝐞̈ 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈𝐬…!

✅ 𝐍𝐨𝐫𝐦𝐚𝐭 𝐦𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐮𝐥𝐭𝐚 𝐭𝐞̈ 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚𝐫 𝐧𝐞̈ 𝐭𝐫𝐞𝐠…!

✅ 𝐊𝐞̈𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐮𝐣𝐨𝐫 𝐝𝐮𝐤𝐞 𝐟𝐢𝐥𝐥𝐮𝐚𝐫 𝐧𝐠𝐚 133€ 𝐧𝐞̈ 𝐦𝐮𝐚𝐣…!

✅ 𝐀𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐦𝐢 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐞̈𝐬..!

❗️𝐕𝐞̈𝐦𝐞𝐧𝐝𝐣𝐞: 𝐎𝐟𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐯𝐥𝐞𝐧 𝐝𝐞𝐫𝐢 𝐦𝐞 𝐝𝐚𝐭𝐞𝐧 30.04.2024❗️

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 210957 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.4TSI - 140 PS / 103 KW
Viti 15.10.2013 ~ Modeli 2014
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatiki
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Kamer Parkingu multifunksionale dhe digjitale
• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB Bank”,“Raiffeisen Bank”,“KEP”,,“FINCA”,”BKT”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit