Vetura në shitje Citroën DS4

Kjo veture ka pasur 155 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/11/2023 00:14

10,799 EUR

(Çmimi)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Citroen Ds4 2.0 Automatik Crossback Viti 2017 Rks 11muj Full opsion

Vetura është në gjendje perfekte
Motorri:2.0
Karboranti:Dizell
Transmetuesi:Automatik
Viti:10.05.2017
Rks:11 muj
Km:230xxx
Ps:188
Vetura posedon:
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike
Lleda para mrapa
Start stop
Hapje dhe mbyllje me dor
2 Çelsa
Mirror assistant
Komanda në timon
Auto hold
Senzora parkimi
Kamer
Karrika me masazh
Nxemje në karrika
Tempomat
Për më shum info në Tel:045658264

Shpërndaje:

Veturat e fundit