Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 601 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/06/2024 18:54

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 180 000 KM

Vetura ne shitje Mercedes-Benz B 180

MERCEDES BENZ B 180 CDI - Full Extra
Kilometra te garantuara 100 % •195.037•
Ccm: 2.0CDI - 109 PS
Viti 26.02.2015
• Ndërruesi i shpejtësive: Manual
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të navigacionit nderkombëtarë
• Sistem të pastrimit të dritave para nga brenda veturës
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat :Color të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat :Elektronik & me ngrohës
• Pasqyret Elektronike dhe me ngrohës
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të raportimit te trafikut
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit