Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 1796 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/02/2024 14:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 200 000 KM

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 7 ULSE 3X SLINE BLACK EDITION FULL OPCION RKS

AUDI Q7 3.0 TDI V6 7 ULSE black edition
VITI: 12/2017 Model 2018
KM: 200 mijë

i sapo ardhur nga Gjermania i sa po doganuar Pronari i par Kosovë
me te gjitha dokumentacionet NE RREGULL , Perkthim i menihershum.
vetura eshte ne gjendje perfekte.
Gumat e reja 2023
Me te Gjithat Serviset e kryera vaj filtera Diska frena etj.
Kontrollone ku te doni ne servisa te Autorizuar VW AUDI

Full Opsione:
Black Edition
7 ulese
Quattro me pajisje MEGA
Head up Display (Tregus i km/h ne gjamin e perparem)
Transmision automatik me 8 shpejtësi ZF
Kabinë Virtuale Audi ( plotësisht dixhital)
Paketa e zërit BOSE
Amortizim me AIR Ngrijte 6 nivele te ndryshme. SPORT INDIVIDUAL COMFORT DYNAMIC
(Pano, Keyless, Massage, Blind Spot, Camera)
Hyrja Mbyllja pa çelësa (Keylees-Go) 3 qelsa
Kulmi me xham panoramik Kmpl Pano
XHAMAT DY PALSH AUKUSTIK
DYRT ME VAKUM
360 shkalle kamera para + mbrapa + ansore
AMBIENT LIGHT
Ulëset S Line lekure
Interior All Black Sline
Ulëset me nxemje
Dritat Full Matrix Para + mbrapa
Kontroll automatik i klimës me 4 zona
Navigacion MMI plus DVD Blutoth etj
Timon sportiv multi-funksional SLINE i prem
Sinjalizim per kandin e vdekur
Kamere para, mbrapa, dhe 360° shkalle
Lane Assist
Front Assist, dhe gjitha opsionet e tjera te Assistance pack ACC
Ndihme ne frenim Emergjent
Kontrolli i zbritjes ne teposhteze OFF ROAD
Park asist (Parkohet vet) HEC vet + Rrin mbrenda Vijav vet
Pako komoditeti plus
Sistemi start / stop
Njohja e shenjës së trafikut
Pasqyret me erresim, paluse, nxemje
Xhamat mbrapa te erresuar fabrikisht + dypalsh Aukustik/

NDRRIM I MUNDSHEM ???????

TEL
044 42 43 44
048 42 43 44

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit