Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 107 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 12:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

VW Tiguan 2.0TDI DSG - ALL SPACE 2019

Kilometra 100 % • 220000 •
Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW
Viti 24.04.2019
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional
• Sistem të asistimeve gjatë vozitjes Line & Front Assist
• Gjamat COLOR të prodhuara nga prodhuesi
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit
• Sistem asistimi funksional “AUTO HOLD”
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksionale
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Gjamat Elektronik & me ngrohës
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
•ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit